Megmutatom magam!

Ha szeretsz alkotni bármilyen technikával, rajzolni, festeni, s szeretnél bemutatkozni egy kiállításon a Megmutatom magam! kiállítás sorozatra jelentkezhetsz! Óvodás kortól 14 éves korig kínáljuk ezt a lehetőséget.

Nem akadály, ha nem tanulsz valamelyik művészeti iskolában, s nem vagy kiemelkedően tehetséges, ez a te bemutatkozásod!

Ha tehetséges vagy, akkor örülünk, hogy nálunk mutatkozol be elsőként! Testvéreddel, barátoddal, szakköröddel közösen is kiállíthatsz, sőt óvodád, iskolád jelentkezését, közös bemutatkozását is elfogadjuk.

A jelentkezésről, a kiállítások megvalósításáról érdeklődj a könyvtárban!

A kiállításokon kérünk egy fotót és egy bemutatkozó szöveget a kiállítótól, s az alkotások felrakása, a megnyitót mondó személy felkérése is az ő feladata. A sajtóval való kapcsolattartást, a propagandaanyagok elkészítését a könyvtár vállalja. A kiállításra jelentkezőket közös egyeztetés alapján jegyezzük elő.

1-20   21-40   41-60   61-80   81-100   101-120