Újranyitás! (2020. 06. 22.)

Szeretettel várjuk ismét könyvtárunkban!

Könyvtárunk látogatási rendje

A Kormány 279/2020. (VI. 13.) Korm. rendelete a nyilvános könyvtárak megnyitásáról értelmében

2020. június 22-től hétköznap 9.00 -17.00 óra között

elérhetővé tesszük a szabadpolcos kölcsönzést.

Javasoljuk, hogy aki teheti, továbbra is éljen az on-line és telefonos rendelés és az egyeztetett személyes átvétel lehetőségével.

Kérését ledhatja az alábbi űrlapon:

A könyvtári térben egyidőben legfeljebb 10 fő tartózkodhat, a látogatási idő legfeljebb 20 perc

A látogatás célja a könyvek visszahozatala és a dokumentumok kölcsönzése lehet.

A helyben olvasást, a számítógépek és a bútorok használatát az érvényben lévő biztonsági szabálynak megfelelően NEM engedélyezzük.

Kérjük, ügyeljenek a távolságtartásra várakozás közben is.

A biztonsági előírásokat szem előtt tartva kötelező a maszk viselése az olvasók részéről is.
Kézfertőtlenítés illetve kesztyű használata javasolt.

A beiratkozáshoz, egyéb befizetésekhez bankkártyás fizetést javaslunk.

Nyomtatást, fénymásolást, szkennelést kizárólag a könyvtár munkatársai végezhetnek.

A higiéniai fertőtlenítést gyakori felületfertőtlenítéssel és kihelyezett kézfertőtlenítőkkel biztosítjuk.

Könyvtárunk a Kispest utcai bejárat felől közelíthető meg.

Megértésüket és türelmüket köszönjük.